Futsal

 

FUTSAL / III-IV. korcsoport fiú/

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 III - IV. fiú

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Testnevelő: Orosz István

 2.

 III - IV. fiú

Györffy István Katolikus Általános Iskola Karcag

Testnevelő: Kun László

 3.

 III - IV. fiú

Jászberény, JÁI Bercsényi Általános Iskolai Tagintézmény

Testnevelő: Kiss Attila

 4.

III - IV. fiú

Kossuth Lajos Gimnázium, Kossuth Lajos Általános Iskolája

Testnevelő: Dányi Zsolt

 

További csapatok:

 Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

Berekfürdő

Bánhegyi Tamás

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium

Jászapáti

Veleczki János

Karcagi Arany János Általános Iskola

Karcag

Szabó Tamás

Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kiskulcsosi Általános Iskolai Tagintézménye

Karcag

Jobbágy Gergő

Szent Pál Marista Általános Iskola

Karcag

Halászné Tollas Ildikó

Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium

Kisújszállás

 

Mezőtúri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolája

Mezőtúr

Czikkely Zsuzsanna

Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Mezőtúr

Katona Tibor

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Mezőtúr

Karsai András

Rákóczifalvai II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Rákóczifalva

Ábrahám Zsolt

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

Bodonyi Ákos

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Nagy Tamás

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Magyari Attila

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Szolnok

Grósz István

Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Kövér Péter

Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Rehó János

Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

Szolnok

Telepovszki Olga

Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola

Zagyvarékas

Tóth Csaba

Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium

Jászberény

Pestiné Járomi Edit

Orczy Anna Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye

Fegyvernek

Krupa Ádám

Orczy Anna Általános Iskola Szalai Sándor Általános Iskola Tagintézménye

Örményes

Rabóczki Ottó

Orczy Anna Általános Iskola

Fegyvernek

Héder Róbert

 

 

FUTSAL /V-VI. korcsoport fiú/

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 V-VI. fiú

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium

Testnevelő: Szurgyi János

 2.

 V-VI. fiú

Jászberényi Katolikus Általános Iskola és Középiskola Liska József Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Tagintézménye

Litkei Gábor

 3.

 V-VI. fiú

Karcagi SZC Varró István Szakiskolája, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Testnevelő: Fodor Csaba

 4.

 V-VI. fiú

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda

Testnevelő: Karsai András

 

További csapatok:

  Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium

Jászapáti

Veleczki János

Szolnoki Műszaki SZC Klapka György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Jászberény

Bodor Máté

Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium

Karcag

Kapitány Zoltán

Szentannai Sámuel Középiskola és Kollégium

Karcag

Nagy Roland

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola

Kisújszállás

Ungi Tamás

Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma,Szakközépiskolája és Kollégiuma

Kunhegyes

Sós János

Szolnoki Műszaki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Szolnok

Benedek Zsolt

Szolnoki Szolgáltatási SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

Szolnok

Szilágyiné Bánlaki Gabriella

Szolnoki Műszaki SZC Pálfy- Vízügyi Szakgimnázium „A” csapat

Szolnok

Pálinkás Réka

Szolnoki Szolgáltatási SZC Ruhaipari Középiskolája, Általános Iskolája és Kollégiuma

Szolnok

Erdős Attila

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium  „A”

Szolnok

Gálné Fancsali Ildikó

Szolnoki Műszaki SZC Pálfy- Vízügyi Szakgimnáziuma „B” csapat

Szolnok

Dajka József

Varga Katalin Gimnázium

Szolnok

B. Tóth János

Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája

Szolnok

Knipfer Zoltán

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

Jegesi László

Karcagi SZC Hámori András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Tiszafüred

Bártfai István

Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola, Általános Iskola és Kollégium

Tiszafüred

Magyarné Ficzere Andrea

Szolnoki Műszaki SZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma „A” csapat

Újszász

Janosi István

Szolnoki Műszaki SZC Baross Gábor Gépipari, Közlekedési Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Szolnok

Sülyös Sándor

Szolnoki Műszaki SZC Jendrassik György Gépipari Szakgimnáziuma

Szolnok

Barta Attila

Illéssy Sándor Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola

Kisújszállás

Keserű Sűndor

Szolnoki Műszaki SZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma „B” csapat

Űjszász

Jánosi István

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium  „B”csapat

 Szolnok

Szurgyi János

 

 

Új alweboldal tartalom mentve!