Röplabda

RÖPLABDA

 

 

 

FIÚ RÖPLABDA III. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

3. fiú

Szolnok, Fiumei úti Általános Iskola

Testnevelő: Bodonyi Ákos

2.

3. fiú

Szolnok, Kassai úti Magyar – Angol KTNY Általános Iskola

Testnevelő: Ivádyné Kómár Katalin

 

 

3. fiú

 

 

LEII. korcsoport

LEÁNY RÖPLABDA III. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

3. lány

Szolnok, Kassai úti Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Á.I.

Testnevelő: Ivádyné Kómár Katalin

2.

3. lány

Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium

Testnevelő: Józsa Péter

3.

3. lány

Szolnok, Szegő Gábor Általános Iskola

Testnevelő: Milusné Orvos Anita

4.

3. lány

Besenyszög, Chiovini Ferenc Általános Iskola

Testnevelő: Elbakour Bernard André

 

További csapatok:

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

Bodonyi Ákos

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Sándor Judit

Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Futó Gabriella

 

FIÚ RÖPLABDA IV. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

4. fiú

Szolnok, Fiumei úti Általános Iskola

Testnevelő: Bodonyi Ákos

2.

4. fiú

Kunhegyesi Református Általános Iskola

estnevelő: Csománé Fehér Ágnes

3.

4. fiú

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Testnevelő: Grósz István

 

LEÁNY RÖPLABDA IV. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

4. lány

Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium

Testnevelő: Deme Gábor

2.

4. lány

Besenyszög, Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

3.

4. lány

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Testnevelő: Ivádyné Kómár Katalin

4.

4. lány

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Testnevelő: Grósz István

További csapatok:

Kunhegyesi Református Általános Iskola

Kunhegyes

Csománé

Fehér A.

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

Bodonyi Ákos

 

FIÚ RÖPLABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6. fiú

Szolnoki Műszaki SZC Jendrassik György Gépipari Szakközépiskolája

Testnevelő: Pesti László

2.

5-6. fiú

Szolnoki, Széchenyi István Gimnázium

Testnevelő: Török Judit

3.

5-6. fiú

Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma,Szakközépiskolája és Kollégiuma

Testnevelő: Nagyné Molnár Erzsébet

4.

5-6. fiú

Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium

Testnevelő: Major János

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Szolnoki Műszaki SZC Pálfy- Vízügyi Szakközépiskolája

Szolnok

Farda Krisztina

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

Grenczer Georgina

 

LEÁNY RÖPLABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6. lány

Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye

Testnevelő: Litkei Gábor

2.

5-6. lány

Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium

Testnevelő: Demeter Petra

3.

5-6. lány

Szolnoki, Széchenyi István Gimnázium

Testnevelő: Török Judit

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium

Karcag

Kapitány Zoltán

Szolnok, Varga Katalin Gimnázium

Szolnok

Szegedi Zsolt

Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája

Szolnok

Szepesi Andrea

Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Kunhegyes

Nagyné Molnár Erzsébet

 

AMATŐR FIÚ RÖPLABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6. am. fiú

Kunhegyesi Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Koll.

Testnevelő: Nagyné Molnár Erzsébet

2.

5-6. am. fiú

Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium

Testnevelő: Demeter Petra

3.

5-6. am. fiú

Karcag, Szentannai Sámuel Középiskola és Kollégium

Testnevelő: Nagy Roland

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium

Karcag

Kapitány Zoltán

Karcagi SZC Varró István Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Karcag

Fodor Csaba

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola

Kisújszállás

Ungi Tamás

Szolnoki Műszaki SZC Pálfy- Vízügyi Szakközépiskolája

Szolnok

Farda Krisztina

Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

Szolnok

Telepovszki Olga

 

AMATŐR LEÁNY RÖPLABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6 am. lány

l

Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

Testnevelő: Telepovszki Olga

2.

5-6 am. lány

Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium

Testnevelő: Grenczer Georgina

3.

5-6 am. lány

Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Testnevelő: Kapitány Zoltán

4.

5-6 am. lány

Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma,Szakközépiskolája és Kollégiuma

Testnevelő: Nagyné Molnár Erzsébet

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Szentannai Sámuel Középiskola és Kollégium

Karcag

Nagy Roland

Karcagi SZC Varró István Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Karcag

Fodor Csaba

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola

Kisújszállás

Ungi Tamás

Szolnoki Szolgáltatási SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

Szolnok

László Tibor Zoltán

Szolnoki Szolgáltatási SZC Ruhaipari Középiskolája, Általános Iskolája és Kollégiuma

Szolnok

Erdős Attila

Varga Katalin Gimnázium

Szolnok

Szegedi Zsolt

Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi KTNY Szakképző Isk.

Szolnok

Szepesi Andrea

 

 

Új alweboldal tartalom mentve!