Labdarúgás

Új alweboldal tartalom mentve!

 

 

I. KORCSOPORT

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 I.  fiú

Szolnok, Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Rehó János

 2.

 I.  fiú

Jászberény, JÁI Bercsényi Általános Iskolai Tagintézmény

Testnevelő: Kiss Attila

 3.

 I.  fiú

Szolnok, Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Kövér Péter

 4.

 I.  fiú

Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola

Testnevelő: Tóth Csaba

További csapatok:

 Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

Berekfürdő

Bánhegyi Tamás

Rákóczifalvai II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Rákóczifalva

Ábrahám Zsolt

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

Bodonyi Ákos

Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium

Jászberény

Pestiné Járomi Edit

 

 

II. KORCSOPORT FIÚ

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 II. fiú

Szolnok, Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Rehó János

 2

 II. fiú

Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Kövér Péter

 3

 II. fiú

Jászberény, JÁI Bercsényi Általános Iskolai Tagintézmény

Testnevelő: Kiss Attila

 4

 II. fiú

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Testnevelő: Orosz István

 5

 II. fiú

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda Törökszentmiklós

Testnevelő: Guba Attila

 6

 II. fiú

Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola

Testnevelő: Németh Károlyné

 

 

További csapatok:

 Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

Berekfürdő

Bánhegyi Tamás

Jászsági Általános Iskola Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézménye

Jánoshida

Földi Ferenc

Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Koll.

Jászberény

Józsa Péter

Szent Pál Marista Általános Iskola

Karcag

Halászné Tollas Ildikó

Móricz Zs. Ref. Koll., Gimn., SZKI és Általános Iskola, Arany János Általános Iskolai Tagintézmény

Kisújszállás

Újfalvi Erik

Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI

Rákóczifalva

Ábrahám Zsolt

Szegő Gábor Általános Iskola

Szolnok

Fülöpné Krisztián Szilvia

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

Bodonyi Ákos

Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Czétényi Csaba

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Magyari Attila

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Szolnok

Grósz István

Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola

Szászberek

Kollár Anikó

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Ált. Isk.

Törökszentmiklós

Nagy Tibor

Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola

Zagyvarékas

Simon Ádám

Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium

Jászberény

Pestiné Járomi Edit

 

III. KORCSOPORT FIÚ

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 III.  fiú

Szolnok, Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Márki Gábor

 2.

 III. fiú

Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Ábrahám Zsolt

 3.

 III. fiú

Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvû Általános Iskola, Középiskola és Kollégium

Testnevelő: Józsa Péter Pál

 4.

 III. fiú

Jászberény, Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium

Testnevelő: Pestiné Járomi Edit

További csapatok:

 Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

Berekfürdő

Bánhegyi Tamás

Csete Balázs Általános Iskola

Jászkisér

Ballagó Tamás

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium

Jászapáti

Veleczki János

JÁI Bercsényi Általános Iskolai Tagintézmény

Jászberény

Kiss Attila

Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kiskulcsosi Általános Iskolai Tagintézménye

Karcag

Jobbágy Gergő

Karcagi Arany János Általános Iskola

Karcag

Szabó Tamás

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Karcag

Orosz István

Szent Pál Marista Általános Iskola

Karcag

Halászné Tollas Ildikó

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Arany János Általános Iskolai Tagintézmény

Kisújszállás

Szabó József

Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Mezőtúr

Katona Tibor

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Mezőtúr

Karsai András

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

Bodonyi Ákos

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Nagy Tamás

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Magyari Attila

Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Czétényi Csaba

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Szolnok

Grósz István

Szegő Gábor Általános Iskola

Szolnok

Fülöpné Krisztián Szilvia

Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Kövér Péter

Tiszatenyői Szent István Általános Iskola

Tiszatenyő

Szabó József

Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola

Túrkeve

Németh Károlyné

Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola

Zagyvarékas

Tóth Csaba

Orczy Anna Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye

Fegyvernek

Krupa Ádám

Orczy Anna Általános Iskola

Fegyvernek

Héder Róbert

 

IV. KORCSOPORT FIÚ

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 IV. fiú

Szolnoki Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Rehó János

 2.

 IV. fiú

 Karcag, Szent Pál Marista Általános Iskola

Testnevelő: Halászné Tollas Ildikó

 3.

 IV. fiú

Tiszafüred, Kossuth Lajos Gimnázium, Kossuth Lajos Általános Iskolája

Testnevelő: Puha István

 4.

 IV. fiú

Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola

Testnevelő: Polónyi László

 5.

 IV. fiú

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Testnevelő: Nagy Tamás

 

További csapatok:

 Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

Berekfürdő

Bánhegyi Tamás

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium

Jászapáti

Veleczki János

Csete Balázs Általános Iskola

Jászkisér

Ballagó Tamás

Karcagi Arany János Általános Iskola

Karcag

Szabó Tamás

Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kiskulcsosi Általános Iskolai Tagintézménye

Karcag

Jobbágy Gergő

Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium

Kisújszállás

 

Mezőtúri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kossuth Lajos Magyar-Angol KTNY  Általános Iskolája

Mezőtúr

Czikkely Zsuzsanna

Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Mezőtúr

Katona Tibor

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Mezőtúr

Karsai András

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Magyari Attila

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

Bodonyi Ákos

Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

Szolnok

Mikula László

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Szolnok

Grósz István

Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Kövér Péter

Cserkeszőlői Petőfi Sándor Általános Iskola

Cserkeszőlő

Gyóllai László

Homoki Általános Iskola

Homok

Somogyi Béla

Tószegi Általános Iskola

Tószeg

Csendesné Rimaszombati Judit

Orczy Anna Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye

Fegyvernek

Krupa Ádám

Orczy Anna Általános Iskola

Fegyvernek

Héder Róbert

Orczy Anna Általános Iskola Szalai Sándor Általános Iskola Tagintézménye

Örményes

Rabóczki Ottó

 

III – IV. KORCSOPORT LEÁNY LABDARÚGÁS

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 III-IV. lány

Jászsági Általános Iskola Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény Jánoshida

Testnevelő: Földi Ferenc

 2.

 III-IV. lány

Szolnok, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Testnevelő: Grósz István

 3.

 III-IV. lány

Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola

estnevelő: Hunya Krisztina

 4.

 III-IV. lány

Karcagi Református Általános Iskola

Testnevelő: Orosz István

 5.

 III-IV. lány

Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Kovács Andrásné

 6.

 III-IV. lány

Jászboldogházi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Tóth Pál

 

További csapatok:

 Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

JÁI Bercsényi Általános Iskolai Tagintézmény

Jászberény

Kiss Attila

Csete Balázs Általános Iskola

Jászkisér

Bús Nikoletta

Karcagi Arany János Általános Iskola

Karcag

Nagy Brigitta

Karcagi Református Általános Iskola

Karcag

Orosz István

Mezőtúri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolája

Mezőtúr

Czikkely Zsuzsanna

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Sándor Judit

Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Kövér Péter

Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Rehó János

Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola

Szászberek

Kollár Anikü

Orczy Anna Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye

Fegyvernek

Krupa Ádám

Orczy Anna Általános Iskola Szalai Sándor Általános Iskola Tagintézménye

Örményes

Rabóczki Ottó

 

V – VI. KORCSOPORT LEÁNY LABDARÚGÁS

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 V-VI. lány

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium

Testnevelő: Gálné Fancsali Ildikó

 2.

 V-VI. lány

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Testnevelő: Karsai András

 3.

 V-VI. lány

Jászberényi Katolikus Általános Iskola és Középiskola Liska József Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Tagintézménye

Testnevelő: Csókási Zsolt

 4.

 V-VI. lány

Szolnoki Műszaki SZC Klapka György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Testnevelő: Bodor Máté

További csapatok:

 Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Szentannai Sámuel Középiskola és Kollégium

Karcag

Nagy Roland

Szolnoki Szolgáltatási SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

Szolnok

Szilágyiné Bánlaki Gabriella

Szolnoki Szolgáltatási SZC Ruhaipari Középiskolája, Általános Iskolája és Kollégiuma

Szolnok

Erdős Attila

Karcagi SZC Hámori András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Tiszafüred

Bártfai István

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium

Jászapáti

Veleczki János

 

V – VI. KORCSOPORT FIÚ (kispályás labdarúgás)

 

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 V-VI. fiú

Karcagi SZC Varró István Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Testnevelő: Fodor Csaba

 2.

 V-VI. fiú

Karcag, Szentannai Sámuel Középiskola és Kollégium

Testnevelő: Nagy Roland

 3.

 V-VI. fiú

Szolnoki Szolgáltatási Szakközép-és Szakiskola Vásárhelyi Pál Közgazdasági,Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Tagintézmény

Testnevelő: Knipfer Zoltán

 4.

 V-VI. fiú

Szolnoki Műszaki SZC Jendrassik György Gépipari Szakgimnáziuma

Testnevelő: Barta Attila

 5.

 V-VI. fiú

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Testnevelő: Karsai András

 6.

 V-VI. fiú

Kisújszállás, Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola

estnevelő: Ungi Tamás

 

További csapatok:

 Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium

Karcag

Kapitány Zoltán

Illéssy Sándor Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola

Kisújszállás

Keserű Sándor

Szolnoki Műszaki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Szolnok

Benedek Zsolt

Szolnoki Műszaki SZC Pálfy- Vízügyi Szakközépiskolája

Szolnok

Pálinkás Réka

Szolnoki Szolgáltatási SZC Ruhaipari Középiskolája, Általános Iskolája és Kollégiuma

Szolnok

Erdős Attila

Karcagi SZC Hámori András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Tiszafüred

Bártfai István

Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola, Általános Iskola és Kollégium

Tiszafüred

Magyarné Ficzere Andrea

 Szolnoki Műszaki SZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma

Újszász

Jánosi István

Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium

Törökszentmiklós

Hámori Krisztina

 

 

TEREMLABDARÚGÁS

 III-IV. korcsoport fiú

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 III-IV. fiú

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Testnevelő: Orosz István

 2.

 III-IV. fiú

Györffy István Katolikus Általános Iskola Karcag

Testnevelő: Kun László

 3.

 III-IV. fiú

Jászberény, JÁI Bercsényi Általános Iskolai Tagintézmény

Testnevelő: Kiss Attila

 4.

 III-IV. fiú

Kossuth Lajos Gimnázium, Kossuth Lajos Általános Iskolája

Testnevelő: Dányi Zsolt

 

További csapatok:

 Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

Berekfürdő

Bánhegyi Tamás

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium

Jászapáti

Veleczki János

Karcagi Arany János Általános Iskola

Karcag

Szabó Tamás

Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kiskulcsosi Általános Iskolai Tagintézménye

Karcag

Jobbágy Gergő

Szent Pál Marista Általános Iskola

Karcag

Halászné Tollas Ildikó

Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium

Kisújszállás

 

Mezőtúri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolája

Mezőtúr

Czikkely Zsuzsanna

Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Mezőtúr

Katona Tibor

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Mezőtúr

Karsai András

Rákóczifalvai II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Rákóczifalva

Ábrahám Zsolt

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

Bodonyi Ákos

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Nagy Tamás

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Magyari Attila

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Szolnok

Grósz István

Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Kövér Péter

Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Rehó János

Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

Szolnok

Telepovszki Olga

Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola

Zagyvarékas

Tóth Csaba

Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium

Jászberény

Pestiné Járomi Edit

Orczy Anna Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye

Fegyvernek

Krupa Ádám

Orczy Anna Általános Iskola Szalai Sándor Általános Iskola Tagintézménye

Örményes

Rabóczki Ottó

Orczy Anna Általános Iskola

Fegyvernek

Héder Róbert

 

TEREMLABDARÚGÁS

V-VI. korcsoport fiú

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 V-VI. fiú

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium

Testnevelő: Szurgyi János

 2.

 V-VI. fiú

Jászberényi Katolikus Általános Iskola és Középiskola Liska József Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Tagintézménye

Litkei Gábor

 3.

 V-VI fiú

Karcagi SZC Varró István Szakiskolája, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Testnevelő: Fodor Csaba

 4.

 V-VI. fiú

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda

Testnevelő: Karsai András

További csapatok:

 Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium

Jászapáti

Veleczki János

Szolnoki Műszaki SZC Klapka György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Jászberény

Bodor Máté

Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium

Karcag

Kapitány Zoltán

Szentannai Sámuel Középiskola és Kollégium

Karcag

Nagy Roland

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola

Kisújszállás

Ungi Tamás

Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma,Szakközépiskolája és Kollégiuma

Kunhegyes

Sós János

Szolnoki Műszaki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Szolnok

Benedek Zsolt

Szolnoki Szolgáltatási SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

Szolnok

Szilágyiné Bánlaki Gabriella

Szolnoki Műszaki SZC Pálfy- Vízügyi Szakgimnázium „A” csapat

Szolnok

Pálinkás Réka

Szolnoki Szolgáltatási SZC Ruhaipari Középiskolája, Általános Iskolája és Kollégiuma

Szolnok

Erdős Attila

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium  „A”

Szolnok

Gálné Fancsali Ildikó

Szolnoki Műszaki SZC Pálfy- Vízügyi Szakgimnáziuma

„B” csapat

Szolnok

Dajka József

Varga Katalin Gimnázium

Szolnok

B. Tóth János

Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája

Szolnok

Knipfer Zoltán

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

Jegesi László

Karcagi SZC Hámori András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Tiszafüred

Bártfai István

Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola, Általános Iskola és Kollégium

Tiszafüred

Magyarné Ficzere Andrea

Szolnoki Műszaki SZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma „A” csapat

Újszász

Janosi István

Szolnoki Műszaki SZC Baross Gábor Gépipari, Közlekedési Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Szolnok

Sülyös Sándor

Szolnoki Műszaki SZC Jendrassik György Gépipari Szakgimnáziuma

Szolnok

Barta Attila

Illéssy Sándor Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola

Kisújszállás

Keserű Sűndor

Szolnoki Műszaki SZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma „B” csapat

Űjszász

Jánosi István

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium  „B”csapat

 Szolnok

Szurgyi János

 

KIS ISKOLÁK SPORTVERSENYE

III-IV. korcsoport fiú labdarúgás

 helyezés

 korcsoport

iskola

 1.

 III - IV. fiú

Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola

Testnevelő: Polónyi László

 2.

 III - IV. fiú

Jászsági Általános Iskola Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény Jánoshida

Testnevelő: Földi Ferenc

 3.

 III - IV. fiú

Jászfelsőszentgyörgy, Szent György Katolikus Általános Iskola

Testnevelő: Treba Kovács István

 4.

 III - IV. fiú

Mezőtúr, Szent István Katolikus Általános Iskola

Testnevelő:  Horváth Róbert

 5.

 III - IV. fiú

Homoki Általános Iskola

Testnevelő: Somogyi Béla

 6.

 III - IV. fiú

Jászboldogházi Mátyás király Általános Iskola és AMI

Testnevelő: Tóth Pál