Kézilabda

KÉZILABDA:

 

 

FIÚ KÉZILABDA III. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

3. fiú

Túrkeve, Petőfi Sándor Általános Iskola

Testnevelő: Urbán Marianna

2.

3. fiú

Törökszentmiklós, Hunyadí Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Testnevelő: Szűcs Tímea

3.

3. fiú

Törökszentmiklós, Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája

Testnevelő: Somodi Zsolt

4.

3. fiú

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Testnevelő: Orosz István

 

További csapatok:

 

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Mezőtúri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolája

Mezőtúr

Bánkiné Czikkely Zsuzsanna

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Mezőtúr

Tokács Anikó

Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola

Tiszaföldvár

Nemes Tibor

Homoki Általános Iskola

Homok

Somogyi Béla

 

 

 

 

 

LEÁNY KÉZILABDA III. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

3. leány

Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI

Testnevelő: Katona Tibor

2.

3. leány

Jászberény, JÁI Bercsényi Általános Iskolai Tagintézmény

Testnevelő: Oláhné Harsányi Mária

3.

3. leány

Tiszaföldvár, Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola

Testnevelő: Nemes Tibor

 

 

További  csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Lehel Vezér Gimnázium

Jászberény

Turcsányiné Pesti Edit

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar - Német KTNY Általános Iskola

Szolnok

Sándor Judit

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Mezőtúr

Tokács Anikó

Bethlen Gábor Református Általános Iskola

Törökszentmiklós

Bencsik Zoltán

Petőfi Sándor Általános Iskola

Túrkeve

Németh Károlyné

Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium

Jászberény

Szöllősiné Kárpáti Ágnes

 

 

 

 

 

 

FIÚ KÉZILABDA IV. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

4. fiú

Törökszentmiklós, Hunyadi Mátyás Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

2.

4. fiú

Törökszentmiklós, Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája

Testnevelő: Somodi Zsolt

3.

4. fiú

Túrkeve, Petőfi Sándor Általános Iskola

Testnevelő: Urbán Mariann

4.

4. fiú

Homoki Általános Iskola

Testnevelő: Somogyi Béla

 

 

 

További  csapatok:

 

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola

Tiszaföldvár

Hunya Krisztina

Széchenyi körúti Sportiskolai Általános Iskola, AMI

Szolnok

Rehó János

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar - Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Nagy Tamás

Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium, Általános Iskola

Törökszentmiklós

Baranyi Antal

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó

Törökszentmiklós

Bencsik Zoltán

 

 

LEÁNY KÉZILABDA IV. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

4. leány

Törökszentmiklós, Hunyadi Mátyás Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Testnevelő: Viczián Paula

2.

4. leány

Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium

Testnevelő: Lékóné Pénzes Ibolya

3.

4. leány

Jászberény, JÁI Bercsényi Általános Iskolai Tagintézmény

Testnevelő: Oláhné Harsányi Mária

4.

4. leány

Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Katona Tibor

 

 

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

Berekfürdő

Bánhegyi Tamás

Orczy Anna Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye

Fegyvernek

Krupa Ádám

Orczy Anna Általános Iskola Szalai Sándor Általános Iskola Tagintézménye

Örményes

Rabóczki Ottó

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Mezőtúr

Tokács Anikó

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Sándor Judit

Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium, Általános Iskola

Törökszentmiklós

Baranyi Antal

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája

Törökszentmiklós

Nagy Tibor

Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium

Jászberény

Szöllősiné Kárpáti Ágnes

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

Szolnok

Mikula László

Bán Zsigmond Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

Tiszafüred

Kovácsné Göblyös Márta

Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda

Tiszafüred

Koczka József

Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola

Tiszaföldvár

Nemes Tibor

Kossuth Lajos Gimnázium Kossuth Lajos Általános Iskolája

Tiszafüred

Puha István

 

 

 

 

 

FIÚ KÉZILABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6. fiú

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Testnevelő: Tokács Anikó

2.

5-6. fiú

Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Testnevelő: Major János

3.

5-6. fiú

Karcag, Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Testnevelő: Sebők Gábor

4.

5-6. fiú

Törökszentmiklós, Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda

estnevelő: Baranyi Antal

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola

Kisújszállás

K. Szabó János

Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium

Törökszentmiklós

Kovács Béla

Szolnoki Műszaki SZC Jendrassik György Gépipari Szakgimnáziuma

Szolnok

Hunya Árpád

 

 

 

 

LEÁNY KÉZILABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6. leány

Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium

Testnevelő: Turcsányiné Pesti Edit

2.

5-6. leány

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium

Testnevelő: Gálné Fancsali Ildikó

3.

5-6. leány

Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium, Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium

Testnevelő: Uramné Varga Ildikó

4.

5-6. leány

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda

Testnevelő: Tokács Anikó

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Szentannai Sámuel Középiskola

 és Kollégium

Karcag

Sebők Gábor

Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium

 és Kollégium

Törökszentmiklós

Baranyi Antal

 

 

AMATŐR FIÚ KÉZILABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

 

1.

5-6. am fiú

Szolnoki Műszaki SZC Baross Gábor Gépipari, Közlekedési Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Testnevelő: Csík Henrietta

 

2.

5-6. am fiú

Törökszentmiklós, Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium

Testnevelő: Baranyi Antal

 

3.

5-6. am fiú

Szolnoki Műszaki SZC Jendrassik György Gépipari Szakgimnáziuma

Testnevelő: Hunya Árpád

 

4.

5-6. am fiú

Kisújszállás, Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola

Testnevelő: K. Szabó János

 

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium

Jászapáti

Veleczki János

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

Dobos Annamária

 

 

 

AMATŐR LEÁNY KÉZILABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6. am lány

Szolnok, Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

Testnevelő: Prágay Zsuzsa

2.

5-6. am lány

Törökszentmiklós, Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium

Testnevelő: Baranyi Antal

3.

5-6. am lány

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Testnevelő: Tokács Anikó

Disq

5-6. am lány

Szolnoki Szolgáltatási SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

estnevelő: Szilágyiné Bánlaki Gabriella

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium

Jászapáti

Veleczki János

Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája

Szolnok

Kómárné Divák Andrea

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

Dobos Annamária

 

 

Új alweboldal tartalom mentve!