Atlétika

II. korcsoport fiú egyéni összetett végeredménye
Ssz Név Szév 60 m p T p Kisl p Összp Iskola
1. Mester Zalán Lajos 2007 8,62 178 4,40 118 40,00 103 399 p Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
2. Kalics Krisztián 2008 9,13 155 4,15 105 37,45 95 355 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
3. Bakos Dominik Marcell 2007 9,40 143 3,65 81 45,72 122 346 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
4. Telkes-Tóth Gábor 2008 8,95 163 3,95 95 34,75 87 345 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
5. Karikás Máté 2008 8,94 164 4,05 100 30,50 74 338 p Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
6. Darvas Zoltán 2007 9,07 158 4,15 105 30,47 74 337 p Móricz Zsigmon Gimnázium - Kisújszállás
7. Nyeső Martin 2007 8,95 163 3,70 84 35,30 89 336 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
8. Domány István 2007 9,36 145 3,70 84 39,43 101 330 p Móricz Zsigmon Gimnázium - Kisújszállás
9. Bernát Mihály 2007 9,14 154 3,85 90 34,26 85 329 p Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
10. Kiss Roland 2007 9,10 156 3,50 74 38,08 97 327 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
11. Szőke Péter Bence 2007 9,22 151 4,10 102 30,40 74 327 p Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
12. Gyalai Iván 2007 9,44 141 3,70 84 39,62 102 327 p Endre Király Általános Iskola
13. Budai Milán 2007 8,96 163 4,10 102 24,96 58 323 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
14. Peszeki Tamás 2008 9,31 147 3,75 86 35,17 88 321 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
15. Túri Szabolcs 2007 9,22 151 4,00 97 29,04 70 318 p Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
16. Csizi Máté Ákos 2007 9,51 138 4,05 100 32,58 80 318 p Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
17. Lévai Bálint 2007 9,13 155 3,65 81 32,46 80 316 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
18. Bognár Attila 2007 9,02 160 3,60 79 30,81 75 314 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
19. Bózsó Olivér 2007 9,56 136 3,90 93 34,24 85 314 p Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
20. Moldvay Csanád Levente 2008 9,50 139 4,00 97 28,01 67 303 p Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
21. Vincze Levente 2007 9,53 138 3,65 81 33,34 83 302 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
22. Rácz László Tibor 2007 9,45 141 3,70 84 31,57 77 302 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
23. Gelénesi Richárd 2007 9,59 135 3,55 77 35,42 89 301 p Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
24. Bózsó Ármin 2007 9,51 138 3,50 74 34,31 86 298 p Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
25. Boszágh Péter Balázs 2007 9,99 118 3,40 70 41,64 108 296 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
26. Halápi Zete 2007 9,39 143 3,60 79 30,00 73 295 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
27. Ács Milán 2007 9,69 131 3,75 86 31,85 78 295 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
28. Sas Zsombor 2007 9,92 121 3,70 84 34,23 85 290 p Móricz Zsigmon Gimnázium - Kisújszállás
29. Milicz Péter 2008 9,79 127 3,80 88 30,76 75 290 p Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
30. Pónusz Szabolcs 2007 9,83 125 3,45 72 36,91 93 290 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
31. Szunyogh Milán 2008 9,67 132 3,55 77 31,76 78 287 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
32. Pethő Ferenc Patrik 2007 9,85 124 3,70 84 32,18 79 287 p Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
33. Járvás Patrik 2007 9,40 143 3,60 79 26,29 62 284 p Endre Király Általános Iskola
34. Szabó Gergő 2008 9,41 143 3,60 79 26,07 61 283 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
35. Seller Gellért Zénó 2007 9,76 128 3,65 81 29,93 73 282 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
36. Tóth Dániel Bendegúz 2007 10,03 117 3,55 77 35,09 88 282 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
37. Aszódi Balázs 2007 9,94 121 3,75 86 29,52 71 278 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
38. Gulyás György István 2007 9,91 122 3,50 74 32,38 80 276 p Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
39. Szűcs Tamás Barnabás 2008 9,90 122 3,50 74 32,15 79 275 p Endre Király Általános Iskola
40. Losonczi Máté Róbert 2007 9,74 129 3,60 79 27,75 66 274 p Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
41. Debreceni Botond 2007 10,15 112 3,30 65 35,55 89 266 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
42. Kui Sámuel 2007 10,03 117 3,65 81 27,88 66 264 p Móricz Zsigmon Gimnázium - Kisújszállás
43. Danyi Dávid 2008 9,89 123 3,30 65 29,29 71 259 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
44. Madarász Zoltán 2008 10,05 116 3,65 81 25,56 59 256 p Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
45. Kállai Milán Bence 2007 10,33 104 3,25 63 32,12 79 246 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
46. Magyar Gergő 2007 10,11 113 3,30 65 26,69 63 241 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
47. Kató Tamás 2007 10,11 113 3,10 56 29,49 71 240 p Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
48. Szabó Gergő 2007 10,02 117 2,70 38 32,89 81 236 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
49. Hegedűs Gellért Antal 2007 10,45 99 2,90 47 33,81 84 230 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
50. Szántó Mihály 2007 10,21 109 3,15 58 20,70 45 212 p Móricz Zsigmon Gimnázium - Kisújszállás
51. Rőczey Zoltán Kolos 2007 10,90 82 3,20 60 26,18 61 203 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
52. Kovács Botond 2008 10,91 82 3,15 58 21,92 49 189 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
53. Tóth Bence 2007 10,66 91 0,00 0 22,34 50 141 p Móricz Zsigmon Gimnázium - Kisújszállás

 

II. korcsoport fiú csapatverseny végeredménye
Hely Iskola Pont
1. Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
Kalics Krisztián   355      Budai Milán   323
Bognár Attila   314      Szunyogh Milán   287
Hegedűs Gellért Antal   230      Bakos Dominik Marcell   346
     4×100     178
1803
2. Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
   0      Gelénesi Richárd   301
Gulyás György István   276      Karikás Máté   338
Madarász Zoltán   256      Mester Zalán Lajos   399
     4×100     176
1746
3. Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
Szabó Gergő   236      Kiss Roland   327
Peszeki Tamás   321      Boszágh Péter Balázs   296
Lévai Bálint   316      Halápi Zete   295
     4×100     161
1716 p
4. Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
Bernát Mihály   329      Bózsó Ármin   298
Bózsó Olivér   314      Csizi Máté Ákos   318
Milicz Péter   290      Pethő Ferenc Patrik   287
     4×100     164
1713
5. Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
Ács Milán   295      Pónusz Szabolcs   290
Nyeső Martin   336      Debreceni Botond   266
Vincze Levente   302         0
     4×100     144
1633
6. Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
Szőke Péter Bence   327      Túri Szabolcs   318
Moldvay Csanád Levente   303      Losonczi Máté Róbert   274
Kató Tamás   240         0
     4×100     163
1625
7. Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
Seller Gellért Zénó   282      Telkes-Tóth Gábor   345
Szabó Gergő   283      Aszódi Balázs   278
   0      Tóth Dániel Bendegúz   282
     4×100     142
1612
  Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Általános Iskola Kisújszállás nevezés hiánya miatt kizárva!  
8. Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
Danyi Dávid   259      Rőczey Zoltán Kolos   203
Rácz László Tibor   302      Magyar Gergő   241
Kovács Botond   189      Kállai Milán Bence   246
     4×100     108
1359
  Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium - Jászberény
Csáki Dániel Denisz   0      Danka Hunor   0
Gazsi Zalán   0      Kiss Kende   0
Pető Bendegúz   0      Sárközy Zsombor   0
     4×100     0
lemondta
  Karcagi Nagykun Református Általános Iskola - Karcag
Monori István Vajk   0      Faragó Gergő   0
Béres Gergő   0      Ábrahám Barna Róbert   0
Béres Dávid   0      Szaniszló Milán   0
     4×100     0
lemondta
II. korcsoport LEÁNY EGYÉNI összetett verseny végeredménye
Ssz Név Szév 60 m p T p Kisl p Összp Iskola
1. Baranyi Fruzsina 2007 9,14 179 3,88 118 33,77 113 410 p Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
2. Gulácsi Viktória 2007 9,51 161 3,92 121 33,45 111 393 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
3. Kóródi Réka 2007 9,41 166 3,72 108 27,45 87 361 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
4. Kovács Zoé Beatrix 2007 10,19 130 3,38 88 37,18 128 346 p Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
5. Pap Patrícia 2007 10,35 123 3,62 102 35,48 120 345 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
6. Cseri Csenge 2007 9,61 156 3,40 89 30,76 100 345 p Mezőtúr II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
7. Lőgyi Lorina 2007 9,74 150 3,62 102 24,95 77 329 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
8. Gürtler Nelli 2007 9,88 144 3,49 94 28,00 89 327 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
9. Szoboszlai Mira 2007 9,59 157 3,35 86 25,91 81 324 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
10. Zajacz Boglárka 2007 10,02 137 3,74 109 24,05 74 320 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
11. Szőlősi Anett 2007 10,00 138 3,55 98 26,75 84 320 p Móricz Zsigmond Gimnázium - Kisújszállás
12. Juhász Luca 2007 9,92 142 3,63 102 24,35 75 319 p Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
13. Baukó Zengő 2008 9,92 142 3,35 86 28,05 89 317 p Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
14. Bán Irén 2007 10,19 130 3,52 96 27,96 89 315 p Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
15. Poczai Gréta Barbara 2007 10,66 109 3,53 96 31,40 103 308 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
16. Sőrés Lujza 2007 9,29 172 3,40 89 17,01 46 307 p Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
17. Nagy Nikol 2007 10,52 116 3,50 95 29,46 95 306 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
18. Baktai Vanda Bonita 2007 10,24 128 3,60 100 24,32 75 303 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
19. Hegedűs Karina 2007 9,95 141 3,33 85 23,94 73 299 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
20. Bognár Csenge 2007 9,98 139 3,14 74 26,30 82 295 p Móricz Zsigmond Gimnázium - Kisújszállás
21. Kiss Dorka 2007 9,99 139 3,47 93 20,42 59 291 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
22. Szoboszlai Laura 2007 10,02 137 3,16 75 24,85 77 289 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
23. Hajdú Panna 2007 10,32 124 2,93 61 31,39 103 288 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
24. Berta Noémi 2007 10,38 122 3,32 84 25,66 80 286 p Móricz Zsigmond Gimnázium - Kisújszállás
25. Mészáros Tímea 2007 10,10 134 3,29 82 22,57 68 284 p Móricz Zsigmond Gimnázium - Kisújszállás
26. Bathó Boglárka 2008 10,03 137 3,32 84 20,18 58 279 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
27. Nagy Emese 2007 10,38 122 3,34 85 21,77 65 272 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
28. Oláh Réka 2007 9,62 156 3,29 82 13,60 34 272 p Móricz Zsigmond Gimnázium - Kisújszállás
29. Fodor Dorka 2008 10,09 134 3,19 77 19,79 57 268 p Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
30. Pesti Adél Gréta 2007 10,82 102 3,46 92 24,07 74 268 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
31. Guth Eszter 2008 10,31 125 3,19 77 21,27 63 265 p Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
32. Gera Adrienn 2007 10,23 128 2,98 64 22,61 68 260 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
33. Erdős Veronika 2008 10,88 100 3,48 93 22,07 66 259 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
34. Szűcs Szíra Eszter 2007 10,25 127 3,03 67 20,91 61 255 p Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
35. Kamarás Viktória 2007 10,36 123 3,30 83 17,79 49 255 p Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
36. Vatai Vivien 2008 10,63 111 2,98 64 25,55 79 254 p Móricz Zsigmond Gimnázium - Kisújszállás
37. Papp Kata Zamira 2008 10,48 117 3,16 75 20,10 58 250 p Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
38. Fehérvári Alíz 2008 10,25 127 2,97 64 20,18 58 249 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
39. Takó Lilla 2007 10,62 111 3,25 80 17,82 49 240 p Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
40. Erdős Nóra 2007 10,96 97 3,58 99 16,00 43 239 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
41. Horváth Petra Viktória 2008 10,76 105 3,17 75 19,14 54 234 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
42. Tóth Janka 2007 10,96 97 3,16 75 19,00 54 226 p Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
43. Horváth Patrícia 2008 11,04 93 2,76 52 24,72 76 221 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
44. Ádám Réka 2008 10,82 102 2,79 53 17,35 47 202 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
45. Sass Vivien 2007 10,75 105 2,82 55 15,90 42 202 p Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
46. Bíró Julianna Mária 2007 10,52 116 0,00 0 16,62 45 161 p Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
II. korcsoport leány csapatverseny végeredménye
Hely Iskola Pont
1. Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda - Mezőtúr
   0      Bán Irén   315
Baranyi Fruzsina   410      Baukó Zengő   317
Juhász Luca   319      Sőrés Lujza   307
     4×100     160
1828
2. Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
Gera Adrienn   260      Gulácsi Viktória   393
Gürtler Nelli   327      Hajdú Panna   288
Kóródi Réka   361      Kamarás Viktória   255
     4×100     164
1793
3. Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Törökszentmiklós
   0      Hegedűs Karina   299
Poczai Gréta Barbara   308      Lőgyi Lorina   329
Fodor Dorka   268      Pap Patrícia   345
     4×100     140
1689
  Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Általános Iskola Kisújszállás nevezés hiánya miatt kizárva!  
4. Szegő Gábor Általános Iskola - Szolnok
Szoboszlai Mira   324      Szoboszlai Laura   289
Kiss Dorka   291      Fehérvári Alíz   249
Bathó Boglárka   279      Takó Lilla   240
     4×100     148
1580
5. Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
Zajacz Boglárka   320      Baktai Vanda Bonita   303
Nagy Nikol   306      Tóth Janka   226
Nagy Emese   272      Horváth Petra Viktória   234
     4×100     102
1537
6. Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Szolnok
Bíró Julianna Mária   161      Kovács Zoé Beatrix   346
Papp Kata Zamira   250      Guth Eszter   265
Szűcs Szíra Eszter   255         0
     4×100     111
1388
7. Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola - Szolnok
Ádám Réka   202      Erdős Veronika   259
Erdős Nóra   239      Horváth Patrícia   221
Pesti Adél Gréta   268      Sass Vivien   202
     4×100     101
1290
  Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium - Jászberény
Hábencius Hanna Andrea   0      Holecska Dóra   0
Kis Nóra   0      Kisnémet Erika   0
Mezei Gréta   0      Nagy Lilianna   0
     4×100     0
lemondta
  Karcagi Nagykun Református Általános Iskola - Karcag
Bánhegyesi Lili   0      Orosz Rita   0
Tóth Julianna   0      Balla Viktória   0
Tótkomlósi Csenge Kitti   0      Kun Gréta   0
     4×100     0
lemondta
  Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Szolnok
Ágó Laura   0      Barcsik Csenge   0
Gusztafik Luca   0      Kiró Zsófi Annamária   0
Szabó Gréta Kornélia   0      Nagy Dorka   0
     4×100     0
lemondta

 

III. KORCSOPORT EGYÉNI EREDMÉNYEK

FIÚ EREDMÉNYEK - III. KORCSOPORT
           
60 m fiú döntő       8.0
           
Indulók száma: 10        
1. Medgyessy Máté 2006 Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda Törökszentmiklós 7.8
2. Hagymási Milán 2006 Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Törökszentmiklós 8.0
3. Márvány Bence 2005 Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Törökszentmiklós 8.3
4. Vincze Viktor 2005 Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola Tiszafüred 8.4
5. Vincze Valentin 2005 Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola Tiszafüred 8.6
5. Nagy Márk 2006 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Szolnok 8.6
7. Lukács Domonkos 2005 Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola Arany János Általános Iskollája Kisújszállás 8.7
8. Dombai Marcell 2005 Kőrösi Csoma Sándor Űltalános Iskola Szolnok 9.0
           
           
60 m fiú 1. ief.        
1. Nagy Márk 2006 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Szolnok 8.6
2. Lukács Domonkos 2005 Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola Arany János Általános Iskollája Kisújszállás 8.7
3. Dombai Marcell 2005 Kőrösi Csoma Sándor Űltalános Iskola Szolnok 9.0
           
           
60 m fiú 2. ief.        
1. Medgyessy Máté 2006 Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda Törökszentmiklós 7.8
2. Hagymási Milán 2006 Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Törökszentmiklós 8.0
3. Vincze Valentin 2005 Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola Tiszafüred 8.6
4. Somlai Ákos 2006 Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda Mezőtúr 9.7
           
           
60 m fiú 2. ief.        
1. Márvány Bence 2005 Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Törökszentmiklós 8.3
2. Vincze Viktor 2005 Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskol