Kosárlabda

KOSÁRLABDA

 

 

 

FIÚ KOSÁRLABDA III. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

3. fiú

Szolnok, Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Tóth János

2.

3. fiú

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Testnevelő: Gulyás László

3.

3. fiú

Szolnok, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Testnevelő: Grósz István

4.

3. fiú

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Testnevelő: Orosz István

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Szolnok

Bodonyi Ákos

Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Bíró Ágnes

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Arany János Általános Iskolai Tagintézmény

Kisújszállás

K. Szabó Jánosné

 

 

 

LEÁNY KOSÁRLABDA III. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

3. lány

Szolnok, Szegő Gábor Általános Iskola

Testnevelő: Ratkai Kitti

2.

3. lány

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Testnevelő: Orosz István

3.

3. lány

Szolnok, Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Tóth János

4.

3. lány

Tószegi Általános Iskola

estnevelő: Csendesné Rimaszombati Judit

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kiskulcsosi Általános Iskolai Tagintézménye

Karcag

Jobbágy Gergő

Szandaszőlősi Általános Iskola

Szolnok

Bíró Ágnes

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Arany János Általános Iskolai Tagintézmény

Kisújszállás

K. Szabó Jánosné

 

 

 

 

FIÚ KOSÁRLABDA IV. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

4. fiú

Szolnok, Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Tóth János

2.

4. fiú

Szolnok, Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Testnevelő: Bíró Ágnes

3.

4. fiú

Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium

Testnevelő: Bartóki József

4.

4. fiú

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Testnevelő: Orosz István

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium

Jászberény

Nagyné Ilonka Zsuzsanna

Györffy István Katolikus Általános Iskola

Karcag

Kun László

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Mezőtúr

Gulyás László

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar - Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Nagy Tamás

Fiumei úti Általános Iskola

Szolnok

Bodonyi Ákos

 

 

 

LEÁNY KOSÁRLABDA IV. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

4. lány

Szolnok, Széchenyi körúti Sportiskolai Általános Iskola

2.

4. lány

Szolnok, Szegő Gábor Általános Iskola

Testnevelő: Ratkai Kitti

3.

4. lány

Karcag, Györffy István Katolikus Általános Iskola

estnevelő: Kun László

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Arany János Általános Iskolai Tagintézmény

Kisújszállás

K. Szabó Jánosné

Szandaszőlősi Általános Iskola

Szolnok

Bíró Ágnes

 

 

 

FIÚ KOSÁRLABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6. fiú

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium

Testnevelő: Honti Viktor

2.

5-6. fiú

Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium

Testnevelő: Szolnoki Zoltán

3.

5-6. fiú

Jászberényi Katolikus Általános Iskola és Középiskola Liska József Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Tagintézménye

Testnevelő: Koczka Ferenc

4.

5-6. fiú

Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium

Testnevelő: Bartóki József

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola

Kisújszállás

K. Szabó János

Szolnoki Műszaki SZC Baross Gábor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája

Szolnok

Sülyös Sándor

Szolnoki Műszaki SZC Jendrassik György Gépipari Szakgimnáziuma

Szolnok

Darázs Csaba

Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium

Karcag

Örlős Zoltán

 

 

 

 

LEÁNY KOSÁRLABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6. leány

Szolnok, Varga Katalin Gimnázium

Testnevelő: Szegedi Zsolt

2.

5-6. leány

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium

3.

5-6. leány

Karcagi Nagykun Református Gimnázium

Testnevelő: Örlős Zoltán

4.

5-6. leány

Móricz Zsigmond Gimnázium, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Testnevelő: Szénási László

 

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium

Szolnok

Honti Viktor

 

 

 

 

 

AMATŐR FIÚ KOSÁRLABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6. am. fiú

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola

Testnevelő: K. Szabó János

2.

5-6. am. fiú

Karcagi Nagykun Református Gimnázium

Testnevelő: Örlős Zoltán

3.

5-6. am. fiú

Szolnoki Műszaki SZC Jendrassik György Gépipari Szakközépiskolája

Testnevelő: Darázs Csaba

További csapatok:

Iskola:

Település:

Testnevelő tanár:

Szentannai Sámuel Középiskola és Kollégium

Karcag

Sebők Gábor

Karcagi SZC Varró István Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Karcag

Fodor Csaba

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Mezőtúr

Gulyás László

Szolnoki Műszaki SZC Pálfy- Vízügyi Szakközépiskolája

Szolnok

Franczenné Kiss Katalin

Szolnoki Szolgáltatási SZC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája

Szolnok

Bíró Péter

Illéssy Sándor  Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola

Kisújszállás

Keserű Sándor

 

 

 

 

AMATŐR LEÁNY KOSÁRLABDA V-VI. korcsoport

helyezés

korcsoport

iskola

1.

5-6. am. lány

Karcagi Nagykun Református Gimnázium, EÜ SZKI

Testnevelő: Örlős Zoltán

2.

5-6. am. lány

Kisújszállás, Móricz Zs. Gimnázium, Közgazdasági SZKI

Testnevelő: Szénási László

3.

5-6. am. lány

Illéssy Sándor Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola

Testnevelő: Somogyiné Harmati Angéla

 

Új alweboldal tartalom mentve!